top of page

Eğitim 

MEF Üniversitesi, Hukuk Fakültesi, Lisans (2014-2019) 

Baro Kaydı

İstanbul Barosu

Diller

Türkçe, İngilizce

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Hukuk eğitimini MEF Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde 2019 yılında “Onur Öğrencisi” olarak tamamlamış olan Yaren Su Aksoy, 2020 yılında İstanbul Barosu’na kabul edilmiştir. Lisans eğitimi boyunca özellikle Sağlık Hukuku alanında akademik sertifika programlarına katılmış olup Sağlık Hukuku alanında “Hastaların Bakış Açısıyla Defansif Tıp ” konulu makalesi üzerinde çalışmalar yapmıştır.


Yaren Su Aksoy, özellikle İş Hukuku, Kat Mülkiyeti Hukuku, Sağlık Hukuku, Tüketici Hukuku, E-Ticaret Hukuku ve Kişisel Verilerin Korunması Hukuku alanlarında tecrübe sahibidir. Türkiye genelinde yapılanması ve yüksek sayıda istihdamı bulunan sektöründe lider şirketler ile Kat Mülkiyeti, İş ve Tüketici Hukuku dallarında şirketlere ve bireysel hak sahiplerine danışmanlık sağlamış, sözleşmelerin düzenlenmesi ve dava aşamalarında hukuki hizmet verilmesi konusunda yoğunlaşmış ve mesleki tecrübesini geliştirmiştir. İdari uyuşmazlıkların çözümü ile bireysel alanda özellikle İş ve Tüketici Hukukundan kaynaklanan uyuşmazlıkların çözümüne ilişkin çalışmaları özen ve titizlikle yürütmüştür.


Kişisel Verilerin Korunması Kanununa ilişkin gerek Türkiye’nin çeşitli bölgelerine giderek gerekse online platform üzerinden müvekkillere yönelik eğitimlerin verilmesi, uyumluluk projelerinin tamamlanması, envanter oluşturma, Verbis kayıtlarının tamamlanması, E-Ticaret sektöründe gerekli hukuki desteğinin ve düzenli danışmanlık hizmetlerinin verilmesine ilişkin önemli projelerde aktif olarak rol almıştır.

Çapa 1

İLETİŞİM

0 (216) 706 56 54

0 (543) 738 4618

  • LinkedIn Sosyal Simge
  • LinkedIn Sosyal Simge
  • LinkedIn
bottom of page